Tekijät

Rakennuttajatoimisto Venttiseiska Oy:n työntekijät

 


Sami Maavuori

Tekninen johtaja, RAP, RAVS

Rakennuttaminen ja valvonta, talotekniikan perusvalvonta, erityisesti korjaus- ja tilamuutoshankkeet
Puhelin: 045 665 1911
Sähköposti: sami.maavuori@venttiseiska.fi

Niko Takala

Johtaja, talotekniikka

Talotekniikan projektinjohto ja talotekninen valvonta
Puhelin: 045 221 6001
Sähköposti: niko.takala@venttiseiska.fi

Soili Oksanen

Rakennusvalvoja

Rakennustekninen valvonta
Puhelin: 0400 217 115
Sähköposti: soili.oksanen@venttiseiska.fi

Pertti Pokkinen

Varatoimitusjohtaja,RAP

Infrahankkeet ja talonrakennuksen rakennuttaminen ja valvonta
Puhelin: 0400 217 818
Sähköposti: pertti.pokkinen@venttiseiska.fi

Anna Puustinen

Projektipäällikkö

Rakennuttaminen ja valvonta
Puhelin: 040 145 2983
Sähköposti: anna.puustinen@venttiseiska.fi

Sampsa Pesonen

Toimitusjohtaja, Fise A-luokan palotekninen suunnittelija

Rakennuttaminen ja valvonta, palotekninen konsultointi
Puhelin: 0400 997 283
Sähköposti: sampsa.pesonen@venttiseiska.fi

Kimmo Karjalainen

Projektipäällikkö

Rakennuttaminen ja valvonta
Puhelin: 040 680 0217
Sähköposti: kimmo.karjalainen@venttiseiska.fi